Riga
04:42
Feb 27, 2024
MOSCOW
05:42
Feb 27, 2024

STARPTAUTISKO PĀRVADĀJUMU LOĢISTIKAS CENTRS

Laipni lūdzam!

Sia ”Starptautisko Pārvadājumu Loģistikas Centrs”- tas ir specializēts uzņēmums ar augsta līmeņa transporta - loģistikas pakalpojumiem un informācijas tehnoloģijām. Mūsu kompānija piedāvā pakalpojumu kompleksu, kas saistīti ar piegādi, noliktavas apstrādi un dažādu muitas procesu noformēšanu visu veidu kravām. Pieredzējuši ekspeditori un liela pieredze pārvadājumu un kravu transportēšanā, kā arī lieliskas maršrutu zināšanas dod mums iespēju garantēt klientiem saprātīgus piegāžu termiņus. Mums savas kravas uztic lielākās tirdzniecības un ražošanas kompānijas, daudzas no tām ir kļuvušas par mūsu patstāvīgiem klientiem un rekomendē mūs saviem sadarbības partneriem.

Pateicoties savam ģeogrāfiskajam stāvoklim Latvija kopš seniem laikiem ir starptautiskās tirdzniecības tranzīta punkts. Transportu gaiteņi krusto Latviju no austrumiem uz rietumiem un no ziemeļiem uz dienvidiem. Mūsu speciālistu analīze rāda, ka galvenā kravu straume, kā likums - tranzīta, pārvietojas no austrumiem uz rietumiem caur Latvijas ostām, savienojot Krieviju, SNG valstis un Āzijas ne tikai ar Rietumu Eiropu, bet arī ar visu pasauli.

Latvijas transportu infrastruktūra saistīta ar SNG valstu dzelzceļa sistēmu, un caur Transsibīrijas maģistrāli savienojas ar Tālajiem Austrumiem. Latvijas ostas tādas kā Ventspils, Rīgas un Liepājas osta, spēlē svarīgu lomu tranzīttirdzniecībā. Tie ir ērti vārti Krievijas un citu SNG valstu importam un eksportam.

Latvijas ostās - Rīgā, Liepājā un Ventspilī ir izveidotas speciālas ekonomiskas zonas ar mērķi radīt labvēlīgus nosacījumus jaunu biznesa veidu piesaistei.

Neskatoties uz to, ka ceļu sistēma Latvijā ir pietiekami attīstīta, viņa arvien nerimstoši pilnveidosies. Svarīgs transportu gaitenis ir "Via Baltica", kas krusto Latviju ziemeļu un dienvidu virzienā. "Via Baltica" ir Eiropas transportu gaiteņa daļa: ceļš Е67 savieno tādas Eiropas pilsētas kā: Helsinki, Таllina, Rīgu, Kauņa un Varšava, kā arī Rīgu, Kaļiņingradu un Gdaņsku.

Eiropas gaisa transporta sistēma ļauj mums nodrošināt drošību, kvalitāti un pieejamus pakalpojumus. Valsts teritorijā darbojas divas starptautiskas lidostas – Starptautiskā lidosta "Rīga", Liepājas lidosta un Ventspils lidosta.

Starptautiskā lidosta "Rīga" ir pati attīstītākā lidosta Baltijā. Latvijas iestāšanās ES uzlaboja mūsu iespējas, bet "atvērtā debess politika" ļāva visām ES aviosabiedrībām veikt neierobežotu lidojumu daudzumu.

Apzinoties Baltijas tranzīta un pakalpojumu svarīgumu, mūsu kompānija pievērš īpašu uzmanību jaunu loģistikas tehnoloģiju attīstībai, lai pazeminātu izmaksas uz tranzītkravām, importu un eksportu.

Šodien mūsēja kompānija pilnībā ir integrējusies Eiropas transportu sistēmā.